Portal
Serwis i wsparcie IT
Wdrażanie RODO
Ochrona antywirusowa
Aplikacje na zlecenie

Program Partnerski

Z myślą o spopularyzowaniu naszego oprogramowania, uruchamiamy specjalny program partnerski dla wszystkich użytkowników, posiadaczy dowolnego programu firmy NetRom.

Oto szczegóły programu:

  • "Stary" klient (zarejestrowany użytkownik któregoś z naszych programów), który nakłoni do zakupu nowego programu kogoś z kręgu swoich znajomych uzyska specjalny, 10% rabat na aktualizacje (również abonamenty) swoich programów. Rabat ten będzie stosowany na stałe przy wszystkich kolejnych aktualizacjach (abonamentach) kupowanych w przyszłości przez "starego" klienta. Za każdy następny zakupiony w ten sposób nowy program, rabat na aktualizacje (abonamenty) będzie wzrastał o kolejne 10% - maksymalnie do 50% (5 zakupionych programów).
  • "Nowy" klient kupujący program w ramach programu partnerskiego otrzyma jednorazowy, 10% rabat od wartości netto kupowanego programu.
  • Warunkiem zakupu w ramach programu partnerskiego jest by w zamówieniu na zakup nowego programu - "nowy" klient podał (z dopiskiem "Program partnerski") dane "starego" klienta tego, który polecił mu program.