Portal
Serwis i wsparcie IT
Wdrażanie RODO
Ochrona antywirusowa
Aplikacje na zlecenie

Instalator programu eDeklaracje 5.00

Udostępniono instalator programu eDeklaracje 5.00, listę wprowadzonych zmian można sprawdzić tutaj.

Uwaga! Najnowsza aktualizacja programu dotyczyć będzie także pliku bazy danych i z uwagi na konieczne do jej wykonania komponenty, które nie na wszystkich komputerach będą dostępne, nie w każdym przypadku będzie ona możliwa.

Niestety ustalenie tego czy aktualizacja bazy danych będzie mogła zostać wykonana na danym komputerze czy nie nastąpi już po zainstalowaniu aktualizacji programu przy pierwszej próbie połączenia z bazą danych.
Jeżeli program stwierdzi, że wspomnianych komponentów w systemie brakuje, to wyświetli stosowny komunikat z instrukcją postępowania.
Sama procedura nie jest trudna i można ją bez problemu wykonać samemu, ale w razie problemów można także przedzwonić do nas, niemniej z uwagi na to, że nie jesteśmy w stanie przewidzieć w ilu przypadkach taka sytuacja będzie miała miejsce, najlepiej proces aktualizacji programu zostawić na moment, w którym wszystkie pilne wysyłki edeklaracji będą już zrealizowane.

Uwaga! Jako, że mamy do czynienia z nową wersją, to przed aktualizacją proszę się upewnić, że posiadają Państwo klucz licencyjny, który pozwoli ją użytkować.